Jaunumi

Iespēja katram piedalīties ES politikas veidošanā

10.05.2011.

Lai veicinātu katra Eiropas Savienības (ES) iedzīvotāja iesaistīšanos ES politikas veidošanā, Eiropas Komisija (EK) ir izveidojusi interneta portālu Jūsu balss Eiropā, kur iespējams katram interesentam piedalīties sabiedriskajā apspriešanā un diskusijās - izteikt savu viedokli un sarakstīties ar augstām amatpersonām.

Savukārt ES iniciatīvas uzņēmējdarbības veicināšanā uzņēmumu pārstāvji var ietekmēt, pievienojoties Eiropas Biznesa panelim (EBTP). Tas ir atsevišķu uzņēmumu panelis, ar kuru EK regulāri apspriežas par politiskām iniciatīvām.

Lasīt tālāk »

Interesanta pieredze

06.05.2011.

No 2011. gada 26. aprīļa līdz 3. maijam "FONDS SABIEDRĪBAI" valdes priekšsēdētāja Lāsma Rengarte Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Grundtvig apakšprogrammas (pieaugušo izglītība) ietvaros pabija starptautiskajā darbnīcā (workshop) Austrijā, Burgenlandes reģionā. 

Lasīt tālāk »

Lielās Talkas 2011.gada aktivitātes ir sākušās!

01.02.2011.

Šodien, 1.februārī, līdz ar fotokonkursa "Sniegavīri PAR tīru Latviju!" izsludināšanu ir atklāta arī kustība "Lielā Talka 2011", kas šogad vērsīs uzmanību ne vien uz vides sakopšanas darbiem, bet īpaši akcentēs dažādus izglītojošus pasākumus.

Lasīt tālāk »

Sociālā projekta biedrība „Ģimenes Šūpulis” jau ceturto gadu rīko Ziemassvētku Labdarības tirdziņu

02.12.2010.

Daudz jau ir padarīts, bet vēl daudz arī nepieciešams, lai jau tuvākajā nākotnē Patvēruma māja "Jaunpalejas" varētu uzņemt un dot ģimenes sajūtu pamestām grūtniecēm un jaunām māmiņām, kurām nepieciešams mūsu atbalsts. Ja nevienam viņu bērniņš nav vajadzīgs - mums IR vajadzīgs!

Lasīt tālāk »

Iespēju mācīties bez maksas saņem sešpadsmit sociāli mazaizsargāto grupu cilvēki

01.12.2010.

Šā gada jūnijā nodibinājums „FONDS SABIEDRĪBAI" sociālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem jauniešiem, jaunajām māmiņām un senioriem piedāvāja iespēju mācīties bez maksas. Piedāvājumam atsaucās ap divdesmit cilvēku, pārsvarā jaunieši vecumā no 18 - 25 gadiem.

Lasīt tālāk »

Nāc un mācies bez maksas

17.05.2010.

Lai veicinātu sociālo un ekonomisko atšķirību mazināšanu sabiedrībā, paaugstinātu dzīves kvalitāti, palīdzot integrēties sabiedrībā un vieglāk atrast darbu, piedāvājam bezmaksas apmācību sociālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem jauniešiem, jaunajām māmiņām un senioriem.

Lasīt tālāk »

Jauna iespēja - sadaļa Uzdāvini

21.04.2010.

Mums katram mājās noteikti ir kādas lietas, kas reiz bija nozīmīgas un svarīgas, taču tagad tās ir zaudējušas savu aktualitāti. Varētu mest ārā, bet žēl. Skapji, plaukti, šķūnīši un bēniņi jau tā ir pilni... Varbūt varu tās kādam uzdāvināt? Tas, kas mums ir kļuvis nevajadzīgs un lieks, tieši tobrīd kādam var ļoti noderēt. 

Lasīt tālāk »

Aicinām atbalstīt Patvēruma mājas atjaunošanu

16.02.2010.

Vēlamies pastāstīt par kādu vērienīgu, 2003. gadā aizsāktu projektu, kura realizācija turpinās līdz šai dienai, un kura veiksmīgam turpinājumam nepieciešamas Jūsu atsaucīgās sirdis.

Lasīt tālāk »

© FONDS SABIEDRĪBAI 2009
Raiņa bulvāris 2-3, Rīga
info@fondssabiedribai.lv
mob. tālr.: +371 26558079


Latvijas Reitingi