Jaunumi

Nāc un mācies bez maksas

17.05.2010.

Lai veicinātu sociālo un ekonomisko atšķirību mazināšanu sabiedrībā, paaugstinātu dzīves kvalitāti, palīdzot integrēties sabiedrībā un vieglāk atrast darbu, piedāvājam bezmaksas apmācību sociālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem jauniešiem, jaunajām māmiņām un senioriem.

Lasīt tālāk »

Jauna iespēja - sadaļa Uzdāvini

21.04.2010.

Mums katram mājās noteikti ir kādas lietas, kas reiz bija nozīmīgas un svarīgas, taču tagad tās ir zaudējušas savu aktualitāti. Varētu mest ārā, bet žēl. Skapji, plaukti, šķūnīši un bēniņi jau tā ir pilni... Varbūt varu tās kādam uzdāvināt? Tas, kas mums ir kļuvis nevajadzīgs un lieks, tieši tobrīd kādam var ļoti noderēt. 

Lasīt tālāk »

Aicinām atbalstīt Patvēruma mājas atjaunošanu

16.02.2010.

Vēlamies pastāstīt par kādu vērienīgu, 2003. gadā aizsāktu projektu, kura realizācija turpinās līdz šai dienai, un kura veiksmīgam turpinājumam nepieciešamas Jūsu atsaucīgās sirdis.

Lasīt tālāk »

Latvijas Lielās talkas rīkotāji iedvesmo citas Eiropas valstis uz līdzīgu pasākumu rīkošanu

26.01.2010.

Latvijas Lielās talka organizatori ar savu rīcību iedvesmojuši ne tikai Igauniju un Lietuvu, bet arī citas Eiropas valstis rīkot sakopšanas talkas.

Lasīt tālāk »

Veiksmīgi aizritējusi Ziemassvētku labdarības balle viesnīcā Nordic Hotel Bellevue

30.12.2009.

Vakar, 29. decembrī labestīgā un siltā gaisotnē viesnīcas „Nordic Hotel Bellevue" restorānā "Bel Ami" aizritēja nodibinājuma „FONDS SABIEDRĪBAI" rīkotā Ziemassvētku labdarības balle „Atbalstīsim astmas bērnus".

Lasīt tālāk »

Ziemassvētku labdarības balle „Atbalstīsim astmas bērnus”

27.12.2009.

Klāt atkal Ziemassvētku laiks, kad brīnums pieskaras mūsu sirdīm katru gadu no jauna. Tas ir laiks, kad kļūstam labestīgāki, iejūtīgāki un uzmanīgāki pret saviem tuvākajiem un tiem, kam ir nepieciešama citu palīdzība. Tieši šajā laikā nodibinājums „FONDS SABIEDRĪBAI" rīko Ziemassvētku labdarības balli „Atbalstīsim astmas bērnus", kas notiks šā gada 29. decembrī Rīgā.

Lasīt tālāk »

Iegūts sabiedriskā labuma organizācijas statuss

21.12.2009.

2009. gada 16. decembrī Finanšu ministrijā notika Sabiedriskā labuma komisijas sēde, kurā komisija atbalstīja sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu 14 nevalstiskajām organizācijām, tostarp nodibinājumam „FONDS SABIEDRĪBAI".

Lasīt tālāk »

Palīdzēsim mazajam Marekam!

02.12.2009.

Laikā, kad pār Latviju nolaižas eņģeļi un gaisā virmo Ziemassvētku brīnuma tuvums, nodibinājums "FONDS SABIEDRĪBAI" sadarbībā ar Biznesa konsultāciju un mācību centru "LatConsul" aicina ikvienu iesaistīties Ziemassvētku labdarības akcijā.

Lasīt tālāk »

© FONDS SABIEDRĪBAI 2009
Raiņa bulvāris 2-3, Rīga
info@fondssabiedribai.lv
mob. tālr.: +371 26558079


Latvijas Reitingi