Jaunumi

Ziemassvētku balle 2014

23.12.2014.

Jaukā pirmssvētku noskaņā 19. decembra pievakarē viesnīcas AVALON restorāna mājīgajās telpās Ziemassvētku balli svinēja Hansa Training, LatConsul, Professional Marketing un Fonds Sabiedrībai kolektīvi kopā ar draugiem, sadarbības partneriem un klientiem.

Lasīt tālāk »

Vēlies veikt brīvprātīgo darbu ārzemēs un Ziemassvētkus svinēt zaļi?

08.12.2014.

Tad nāc un uzzini vairāk par iespējām, ko piedāvā Eiropas brīvprātīgā darba (EBD) programma!

Pie reizes uzsāksim gatavošanos ziemas skaistākajiem svētkiem! Veidosim jaukus dekorējumus un dāvaniņas, izmantojot materiālus, kas parasti nonāk atkritumos.

Lasīt tālāk »

Aicina pieteikties dalībai Rīgas iedzīvotāju forumā "Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!"

17.10.2014.

Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments aicina pieteikties iedzīvotājus un nevalstisko organizāciju pārstāvjus dalībai ikgadējā iedzīvotāju forumā "Rīga dimd - iedzīvotāji runā, domā, dara!", kas notiks 20. Novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Mūkusalas iela 3).

Lasīt tālāk »

Uzsākts projekts ilgstoši slimojošo pacientu IKT prasmju apguvei

14.10.2014.

Ar starptautiska mēroga tikšanos uzsākts projekts "Ilgstoši slimojošo pacientu atgriešana darba tirgū, nodrošinot IKT prasmju apgūšanu", līg. Nr. 2013.EEZ/PP/1/MAC/066/056, kura mērķis ir veicināt ilgstošu hronisko slimnieku integrēšanos atpakaļ darba tirgū un sabiedrībā, slimošanas un rehabilitācijas laikā motivējot un palīdzot apgūt darba tirgū nepieciešamās IT prasmes.

Lasīt tālāk »

Nesēdi malā, esi aktīvs un skrien par Latviju "Lāčplēšu krosā"!

08.10.2014.

Aizvien vairāk sabiedrībā tiek domāts par mūsu nācijas etnisko, nacionālo un kultūras vērtību saglabāšanu, nodošanu nākamajām paaudzēm. Svarīgi ir runāt par to un apzināties savu izcelsmi, dzimto valodu, tautas kultūru, ieražas, tradīcijas, kā arī kultivēt mūsos etnisko pašapziņu. Šīs idejas tiek integrētas dažādos notikumos, svētku pasākumos un arī ikdienā kopumā, aicinot iedzīvotājus būt Latvijas patriotiem un izrādīt savu lepnumu par savu valsti vairāk kā divas reizes gadā - novembrī, kad atzīmējam Lāčplēšu dienu un Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu.

Lasīt tālāk »

Atceļas pasākumi ar Ēģiptes politisko aktīvisti un žurnālisti Dalia Ziada

29.09.2014.

Nezināmu apstākļu dēļ pasaulē pazīstamā Ēģiptes žurnāliste un politiskā aktīviste Dalia Ziada nav ieradusies Latvijā, tāpēc tiek atcelti visi plānotie pasākumi.

Lasīt tālāk »

Aicina uz neformālu diskusiju par sieviešu līdzdalību politiskajās aktivitātēs

25.09.2014.

Otrdien, 30.septembrī, plkst.19:00 PolitiCafe sadarbībā ar Annas Lindes fonda Latvijas tīklu aicina uz neformālu diskusiju par sieviešu līdzdalību politiskajās aktivitātēs "Sieviešu līdzdalība: Kā iegūt balsi?".

Lasīt tālāk »

Tikšanās ar pasaulē pazīstamo Ēģiptes politisko aktīvisti Dāliju Ziādu

24.09.2014.

Aicinām apmeklēt diskusiju par sieviešu situāciju un tiesību statusu Ēģiptē un citviet arābu pasaulē.
Diskusija notiks pirmdien, 29.septembrī, kafejnīcā TRUSIS, Rīgā, Dzirnavu ielā 43, sākums plkst.18:00.

Lasīt tālāk »

Meklējam projektu vadītāju diviem apstiprinātiem projektiem!

05.09.2014.

Nodibinājums "Fonds Sabiedrībai" aicina savai komandai pievienoties pieredzējušu projektu vadītāju pilnas slodzes darbam!

Lasīt tālāk »

© FONDS SABIEDRĪBAI 2009
Raiņa bulvāris 2-3, Rīga
info@fondssabiedribai.lv
mob. tālr.: +371 26558079


Latvijas Reitingi