Aicinām apmeklēt EDIBO European Digital Bootcamps jauno mājas lapu!

18.03.2020

Aicinām apmeklēt EDIBO European Digital Bootcamps jauno mājas lapu, kurā varēsiet uzzināt visu informāciju par kursu norisi, apmācību programmu, plānotajiem pasākumiem un pieteikšanās nosacījumiem: www.edibo.lv

Projekts EDIBO pievērsīsies jauniešu bezdarba problēmai, stiprinot jauniešu līdz 30 gadu vecumam digitālās prasmes, apmācot 150 jauniešus par programmētājiem un nodrošinot prakses vietas Latvijas IKT uzņēmumos.

Projekta ietvaros jaunieši apgūs 200 stundu intensīvu programmētāju kursu. Iedvesmojoties no Pasaules Bankas izstrādātās "Ātrās tehnoloģijas prasmju apmācības", šis modelis izmanto pilnīgi novatorisku pieeju, piešķirot uzņēmumiem galveno lomu un rūpīgi analizējot tirgus vajadzības, lai atvieglotu darba uzsākšanu.
Mācības turpināsies uzņēmumā uz vietas - 3 mēnešu apmaksātas prakses laikā jaunietis apgūs tieši uzņēmuma vajadzībām atbilstošas prasmes. Pēc mācību programmas noslēguma jaunie programmētāji varēs turpināt darbu uzņēmumā.

Projekts EDIBO European Digital Bootcamps tiek finansēts no Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu fonda jaunatnes nodarbinātībai. Projektā piedalās septiņi partneri no sešām Eiropas Savienības valstīm.
Latvijā projektu īsteno nodibinājums Fonds Sabiedrībai.
Projekta līguma Nr. 2017-1-101. Projekts uzsākts 2018. gada novembrī un ilgs līdz 2021. gada oktobrim.

 

© FONDS SABIEDRĪBAI 2009
Raiņa bulvāris 2-3, Rīga
info@fondssabiedribai.lv
mob. tālr.: +371 26558079


Latvijas Reitingi