Aicinām apmeklēt konferenci "Atver Durvis uz Eiropu"!

26.05.2016

Projekta «Atver Durvis uz Eiropu» (Open the Door to Europe) partneru organizētā projekta rezultātu izplatīšanas konference notiks šā gada 1. jūnijā no plkst. 9.30 - 14.00 viesnīcā Avalon Hotel (13.janvāra ielā 19), Rīgā, Latvijā.

system/application/uploads/image/slide-home-1.jpg

Aicinām ikvienu interesentu!


Projekta ietvaros ir izstrādāta platforma
http://www.opendoortoeurope.eu/ svešvalodu skolotājiem un izglītojamajiem ar mērķi veicināt piekļuvi inovatīviem mācību līdzekļiem un mācību materiāliem bulgāru, angļu, franču, vācu, itāļu, latviešu, poļu, spāņu un turku valodās.

Konference ir paredzēta plašai auditorijai, īpaši svešvalodu skolotājiem un audzēkņiem, kuri vēlas uzzināt, kā izmantot platformu visefektīvākajā veidā.

Šajā konferencē tiks prezentēti septiņu projekta partneru (DomSpain Consulting – Spānija,  Collegium Balticum – Polija, LatConsul Ltd – Latvija, Les Cultures ONLUS – Itālija,  NIKANOR Ltd – Bulgārija, Usak University – Turcija, WISAMAR – Vācija) iegūtie projekta rezultāti. 

Pasākuma laikā dalībnieki varēs uzzināt, kā darbojas platforma un kā to var izmantot formālajā un neformālajā izglītībā, lai sasniegtu savus mācīšanās mērķus. 
 

Papildus informācija par konferenci un KONFERENCES PROGRAMMA

Pieteikšanās konferencei: https://docs.google.com/forms/
d/1DYxn_SCe2OL7c_Bv3bf3m8OJpFj3w2d93pHN3-VK3Bk/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link


---------
Projekts "Atver durvis uz Eiropu" (Open the Door to Europe) tika izveidots, lai uzlabotu pieaugušo izglītības kvalitāti un nodrošinātu svešvalodu apmācības procesu skolotājiem un izglītojamajiem ar tam nepieciešamajiem instrumentiem, kā arī lai stiprinātu svešvalodu kompetences šādām mērķauditorijām: jauniešiem; bezdarbniekiem, kas ir darba meklējumos; augstskolu absolventiem, meklējot labāku darbu starptautiskos uzņēmumos;  imigrantiem, kuriem ir nepieciešama sociālā un darba integrācija; akadēmiskajam un administratīvajam personālam, meklējot labāku darbu.

Šo projektu līdzfinansē Erasmus + programmas Eiropas Savienības, Eiropas KA2 stratēģiskās partnerības programmas ietvaros.
2014-1-ESO-1-KA204-004738

     

© FONDS SABIEDRĪBAI 2009
Raiņa bulvāris 2-3, Rīga
info@fondssabiedribai.lv
mob. tālr.: +371 26558079


Latvijas Reitingi