Aicinām apmeklēt semināru "EDIBO – jaunas iespējas Latvijas ICT uzņēmējiem programmētāju piesaistīšanai"

08.02.2019

Seminārs "EDIBO - jaunas iespējas Latvijas ICT uzņēmējiem programmētāju piesaistīšanai" notiks šā gada 12. februārī ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Reģistrēšanās no plkst.10.30.

Aicinām ikvienu interesentu piedalīties informatīvā seminārā par projektu EDIBO un tā ietvaros plānotajām aktivitātēm - apmācību programmas izstrādi, saturu, norisi, jauno programmētāju pieejamību ICT uzņēmumiem.

Dalība seminārā ir bez maksas, lūdzam pieteikties e-pastā: info@fondssabiedribai.lv
Kontaktpersona: Aija Lokenbaha, mob.tālr.: 26558079

Projekta EDIBO ietvaros tuvāko 2 gadu laikā plānots apmācīt un piedāvāt darba tirgū 150 jaunos programmētājus.

Pirmā projekta fāze ir ICT (informācijas un komunikācijas tehnoloģiju) jomas uzņēmēju vajadzību apzināšana, tādēļ lūdzam Jūs aizpildīt nelielu aptauju, kas sastāv no 5 jautājumiem, kur Jums ir jāatzīmē piemērotākais variants:

Iet uz aptauju>>

Projekts EDIBO tiek finansēts no Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu fonda jaunatnes nodarbinātībai. Projektā piedalās septiņi partneri no sešām Eiropas Savienības valstīm. Latvijā projektu īsteno nodibinājums Fonds Sabiedrībai.

Projekta mērķis ir veicināt apmācību un darba vietu izveidošanu jauniešiem, kā arī reaģēt uz lielo pieprasījumu pēc darbiniekiem informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā.

Vairāk par projektu: https://digitalbootcamps.eu/
Facebook EDIBO - European Digital Bootcamps Latvia

 

 

© FONDS SABIEDRĪBAI 2009
Raiņa bulvāris 2-3, Rīga
info@fondssabiedribai.lv
mob. tālr.: +371 26558079


Latvijas Reitingi