Aicinām piedalīties aptaujā!

14.01.2015

Nodibinājums "Fonds Sabiedrībai" ir uzsācis starptautiska mēroga projekta "Ilgstoši slimojošo pacientu atgriešana darba tirgū, nodrošinot IKT prasmju apgūšanu" īstenošanu. Vairāk informācijas par projektu: http://www.fondssabiedribai.lv/lv/it-prasmes

system/application/uploads/image/emacisanas.jpgLai nodrošinātu pilnvērtīgu sasaisti ar reālo situāciju un darba devēju vajadzībām, būtiska šī projekta sastāvdaļa ir pētījums. Tā ietvaros nepieciešams veikt vērienīgu uzņēmumu aptauju ar mērķi noskaidrot, kuru datorprasmju trūkumu darba tirgū izjūt viskrasāk un kuru trūkums visbiežāk kļūst par iemeslu, lai potenciālajam amata kandidātam atteiktu vakanci.

Aicinām veltīt 7 minūtes Jūsu uzmanības anketas aizpildīšanai, lai paustu savu viedokli un palīdzētu mums izstrādāt bezmaksas tālmācības programmu datorprasmju apguvei, kas būs pieejama ikvienam interesentam, tajā skaitā Jūsu uzņēmumam!

Apatujas anketa pieejama: http://docs.google.com/forms/d/1sd2zHMYMe-4btM25E62qY0RQb5-ibrmTqshmNQWRuxU/viewform

Lūdzam anketu aizpildīt līdz 10. februārim (ieskaitot)!

Sadarbībā ar mācību centriem "LatConsul" un "Hansa Training" ikvienam aptaujas dalībniekam būs iespēja piedalīties izlozē un laimēt IELŪGUMU uz forumu "IZGLĪTĪBA ATTĪSTĪBA IZAUGSME"2015!


Vairāk par forumu uzzināsiet: http://iaiforums.mozello.com/


Papildu informācija par projektu tālākai sadarbībai vai neskaidrību gadījumā lūdzam vērsties pie projekta koordinatores Ilze Plešas:

e-pasts ilze.plesa@latconsul.lv; tālr. 20268240

 

© FONDS SABIEDRĪBAI 2009
Raiņa bulvāris 2-3, Rīga
info@fondssabiedribai.lv
mob. tālr.: +371 26558079


Latvijas Reitingi