EDIBO European Digital Bootcamp noslēguma pasākums

12.12.2021

EDIBO European Digital Bootcamp noslēguma pasākums notiks šā gada 16. decembrī, plkst. 14.00 ZOOM platformā. Reģistrēšanās no plkst.13.45

Aicinām ikvienu interesentu piedalīties noslēguma pasākumā, kurā uzzināsiet par projektu EDIBO un tā ietvaros jau notikušajām un plānotajām aktivitātēm - Digital Bootcamps, kā arī jauno programmētāju pieejamību ICT uzņēmumiem.

Dalība noslēguma pasākumā ir bez maksas, lūdzam pieteikties šeit: https://forms.gle/hvc4Nr6SZKFHzEq9A

Kontaktpersona: Aija Lokenbaha, mob.tālr.: 26558079

Projekta EDIBO ietvaros kopumā tiks apmācīti un piedāvāti darba tirgū 150 jaunie programmētāji.Projekts EDIBO tiek finansēts no Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu fonda jaunatnes nodarbinātībai. Projektā piedalās septiņi partneri no sešām Eiropas Savienības valstīm. Latvijā projektu īsteno nodibinājums Fonds Sabiedrībai.

Projekta mērķis ir veicināt apmācību un darba vietu izveidošanu jauniešiem, kā arī reaģēt uz lielo pieprasījumu pēc darbiniekiem informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā.

Vairāk par projektu: https://digitalbootcamps.eu/ un www.edibo.lv
FaceBook: EDIBO Latvia

 

© FONDS SABIEDRĪBAI 2009
Raiņa bulvāris 2-3, Rīga
info@fondssabiedribai.lv
mob. tālr.: +371 26558079


Latvijas Reitingi