IT konference (RE)START: IT WANTED

09.12.2020

Projekta EDIBO Digital Bootcamps ietvaros tiek organizēta tiešsaistes konference par IT nodarbinātību.
Konference (RE)START: IT WANTED notiks 11.decembrī no plkst. 12.00 - 15.00.

system/application/uploads/image/cover.jpgKonferenci organizē projekta partneris Integracijos Centras no Lietuvas.
Konferencē uzstāsies lieliski runātāji no Lietuvas:

  • Darius Dužinskas no Baltic Amadeus - dalīsies savā vairāk nekā 15 gadus ilgajā pieredzē par HR, nodarbinātību un karjeras plānošanu. Prezentācijas tēma "IT myths and reality: people in IT, work rhythm, qualifications".
  • Monika Simaškaite no Turing School ir tehniskās izglītības entuziaste, īstenojusi tādus projektus kā Women Go Tech, Mommypreneurs, Digital Explorers un citus. Plāno apmācību programmas, sadarbojas ar IT uzņēmumiem apmācību vajadzību noteikšanā. Prezentācijas tēma: "How to become IT professional".
  • Donatas Benaitis no Kilo Health - nodarbojas ar stratēģijas plānošanu nākotnes panākumiem, veidojot talantīgu tehnoloģiju cilvēku komandu. Pārrauga vispārējo tehnoloģiju attīstību un vada visus uzņēmuma IT resursus. Prezentācijas tēma: "What companies are looking for?"

Konferences darba valoda ir angļu, dalība tajā ir bez maksas. Lai reģistrētu savu dalību konferencē, lūdzu izmantojiet šo interneta adresi: https://forms.gle/BzmRsWzvz3puyvnu6

Pēc reģistrācijas Jūs saņemsiet apstiprinājumu par dalību konferencē.

Projekts EDIBO tiek finansēts no Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu fonda jaunatnes nodarbinātībai. Projektā piedalās septiņi partneri no sešām Eiropas Savienības valstīm. Latvijā projektu īsteno nodibinājums Fonds Sabiedrībai. Projekta ietvaros IT uzņēmumi aicināti pieteikties junior programmer prakses nodrošināšanai.

 

© FONDS SABIEDRĪBAI 2009
Raiņa bulvāris 2-3, Rīga
info@fondssabiedribai.lv
mob. tālr.: +371 26558079


Latvijas Reitingi