Izsludināta pieteikšanās balvai "Cilvēka izaugsmei"

13.01.2015

Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā (ATPL), ASV vēstniecība Latvijā un Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) nupat izsludināja otro gadskārtējo balvu konkursu "Cilvēka izaugsmei" 2015. Balvas piešķiršanas mērķis ir vairot cilvēka izaugsmes nozīmi Latvijā un rosināt sociālās atbildības iniciatīvas, atspoguļojot labās prakses piemērus.

system/application/uploads/image/balvas.JPGAicinām iesniegt nominācijas šādās kategorijās:
1. Par sociālo atbildību. Par izciliem sasniegumiem sabiedrības attīstībā, veicot ilggadīgu darbu sabiedrības labā, tai dāsni atvēlot laiku, zināšanas, finanšu vai organizatoriskos resursus.
2. Par izcilu ieguldījumu izglītībā. Par izglītības un mācību kvalitātes un pieejamības veidošanu un uzlabošanu iedzīvotājiem visa mūža garumā.
3. Par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā. Par veselīga dzīvesveida veicināšanu, indivīda un sabiedrības veselības un labklājības atbalstīšanu un uzlabošanu, kā arī nevienlīdzības mazināšanu veselības aprūpes jomā.
4. Par izcilu ieguldījumu Latvijas nākotnē. Par bērnu un jauniešu labklājības un veselīgas attīstības sekmēšanu un mīlošas, stabilas aprūpes nodrošināšanu.


Konkursa uzvarētāji saņems tēlnieces Olgas Šilovas veidoto skulptūru „Asns", goda diplomu un ielūgumu uz apbalvošanas ceremoniju ar iespēju tikties ar augsta līmeņa amatpersonām un sabiedrības pārstāvjiem. Laureātiem var tikt piešķirta naudas balva vai speciālbalva. Uzvarētāji tiks paziņoti apbalvošanas ceremonijā š.g. 16.aprīlī.


Pieteikumus vērtēs žūrijas komisija, ņemot vērā tādus kritērijus kā kandidāta darbības ietekme, ilgtspēja, novatorisms un iedvesma.


Uz balvu var pretendēt Latvijas pilsoņi un Latvijas Republikā reģistrētas uzņēmējsabiedrības, biedrības un nodibinājumi. Pretendentus balvas saņemšanai var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona. Pašam sevi un iepriekšējā gada konkursa laureātus balvai izvirzīt nevar.


Pieteikumus balvu konkursam var iesniegt līdz 12.februārim, aizpildot pieteikuma formu www.cilvekaizaugsme.lv


Piesaki savu kandidātu balvai "Par cilvēka izaugsmi"! Aicini arī savus draugus un paziņas pieteikt kandidātus, lai šī ziņa aizsniegtu pēc iespējas vairāk cilvēku visos Latvijas reģionos!

© FONDS SABIEDRĪBAI 2009
Raiņa bulvāris 2-3, Rīga
info@fondssabiedribai.lv
mob. tālr.: +371 26558079


Latvijas Reitingi