Pieredžu apmaiņas darbnīca: kā ieviest un attīstīt inovāciju laboratorijas

10.11.2015

Otrdien, 24. novembrī, Rīgā, Raiņa bulvārī 2-3 (mācību centra LatConsul telpās) no plkst. 11:15 līdz 14:30 notiks starptautiska pieredžu apmaiņas darbnīca par inovāciju principu ieviešanu izglītībā, aktuālo situāciju un attīstības iespējām Latvijā.

system/application/uploads/image/slide3_0.jpgSemināra mērķis ir uzklausīt dažādu organizāciju pārstāvju viedokļus un dalīties savā pieredzē, kā arī veidot jaunus kontaktus tālākai sadarbībai augšupejošu inovāciju pārneses veicināšanā un attīstībā. Darbnīca norisināsies angļu valodā un dalība tajā ir bez maksas.

Vidzemes Augstskolas pārstāvji Kaspars Osis un Elīna Baranovska stāstīs par pašreizējo situāciju inovāciju laboratoriju kontekstā Latvijā, kā arī nākotnes plāniem savā augstskolā, kur studiju procesā sadarbībā ar vietējiem uzņēmējiem jau šajā mācību gadā tiks ieviesti inovāciju darbnīcu principi.

Savukārt, par Igaunijas pieredzi gan no teorētiskā politikas veidošanas skatupunkta, gan praktisko situāciju stāstīs nodibinājuma "Jaunatne zinātnē un biznesā" priekšsēdētājs Eero Elenurm.

Fonds Sabiedrībai pārstāvji savukārt dalīsies savos iespaidos par pieredzēto Nīderlandes un Dānijas inovāciju laboratorijās.

Darbnīcā paredzēta interaktīva diskusija - radošā telpa, kurā notiks ideju apmaiņa un praktiska darbošanās, kā veiksmīgāk ieviest un attīstīt dažādu veidu un funkciju inovāciju laboratorijas un iniciatīvas.

Vietu skaits ir ierobežots. Dalības reģistrēšana: http://bit.ly/1WBSjQr

Pieredžu apmaiņas darbnīca tiek organizēta Erasmus+ projekta "Student innovation labs - a way to sustainable and socially responsible growth" - INNOLABS (proj.līg.nr 2014-1-LV01-KA200-000521) ietvaros. Projektu divu gadu garumā, līdz 2016. gada augustam īsteno nodibinājums "Fonds Sabiedrībai" sadarbībā ar projekta partneriem Stichting NHL (Nīderlande), Ālborgas universitāti (Dānija), Kipras Tehnoloģiju universitāti un Interfusion Services (Kipra), Igaunijas Mākslas akadēmiju un Stokholmas Vides institūta Tallinas centru (Igaunija) un Vidzemes universitāti (Latvija). Projekta mērķis ir atbalstīt radošo inovāciju augšupejošu pārnesi, lai veicinātu ilgtspējīgu un sociāli atbildīgu izaugsmi Latvijā, Igaunijā un Kiprā, balstoties uz partneru pieredzi no Dānijas un Nīderlandes. Projektu finansiāli atbalsta Eiropas Savienība.

system/application/uploads/image/eu_flag_erasmus_vect_pos.jpg system/application/uploads/image/Innolabs logo.png system/application/uploads/file/FondsSabiedriibai_LAT.jpg

© FONDS SABIEDRĪBAI 2009
Raiņa bulvāris 2-3, Rīga
info@fondssabiedribai.lv
mob. tālr.: +371 26558079


Latvijas Reitingi