Projekta "FutVol" pirmā sanāksme Barcelos, Portugāle.

06.11.2017

Nodibinājums ''Fonds sabiedrībai'' ir uzsācis dalību projektā ''FutVol'', kas ir turpinājums sekmīgajam projektam ''Futur3'', kurā arī tika pārstāvēts Nodibinājums ''Fonds sabiedrībai''.


Projekta nosaukums:
 Nākotnes prasmes brīvprātīgajiem

Projekta ilgums: 01.09.17. – 31.08.19.


No 18.-20. oktobrim Erasmus+ KA2 projekta "FutVol" ietvaros nodibinājuma "Fonds Sabiedrībai" komanda piedalījās pirmajā starptautiskajā sanāksmē Barcelos, Portugāle. Projekts ‘’FutVol’’ ir turpinājums ļoti produktīvajam un sekmīgajam ‘’Futur3’’ projektam, kas noslēdzās šīs vasaras izskaņā un kurā tika parstāvēts arī Fonds Sabiedrībai. Fonds Sabiedrībai šajā sanāksmē pārstāvēja projekta koordinātors Markuss Švāģeris un eksperts Normunds Lokenbahs. Projekta

Sanāksme mērķis ir izstrādāt starptautiski atzītu un praktiski pielietojamu brīvprātīgo darbinieku kvalifikācijas sistēmu. Pirmajā sanāksmē plaši tika apspriests un debatēts gan par nākotnē nepieciešajām prasmēm brīvprātīgā darba veicējiem, gan organizatoriskiem jautājumiem.

 

Šajā projektā tiek pārstāvētas 10 valstis no Eiropas

Latvija;

Somija;

Portugāle;

Bulgārija;

Ungārija;

Itālija;

Lielbritānija;

Polija;

Rumānija;

Turcija.

 

Fonds Sabiedrībai komanda

Paldies mūsu Portugāļu partneriem par jauku un labi izplānotu sanāksmi!

© FONDS SABIEDRĪBAI 2009
Raiņa bulvāris 2-3, Rīga
info@fondssabiedribai.lv
mob. tālr.: +371 26558079


Latvijas Reitingi