Savstarpējās mācīšanās modelis Futur3 projekta ietvaros

10.05.2017

Nodibinājums "Fonds Sabiedrībai" 2015.gada septembrī iesaistījās starptautiskā projektā "Nākotnes prasmes trešajā sektorā" (Futur3 - Future Skills for the Third Sector). Šobrīd projekts tuvojas veiksmīgam noslēgumam un piedāvājam iepazīties ar projekta ietvaros izveidoto Savstarpējās mācīšanās modeli - Savu nākotnes prasmju izstrādāšana brīvprātīgajā darbā.

system/application/uploads/image/Skills Strategy Spain.jpgŠis savstarpējās mācīšanās modelis balstīts uz dizaina domāšanas koncepciju un palīdzēs noteikt nākotnes vajadzības un prasmes, uzņemoties uzdevumus un iniciatīvu problēmu risināšanā, kamēr tie tiek atrisināti.

Šo modeli var izmantot individuāli kā sākotnēju plānošanas rīku vai iesaistot organizācijas brīvprātīgos, lai uzlabotu sadarbību un sniegtu risinājumus, kas atbilst organizācijas vēlmēm.

Projekta ietvaros izstrādāto mācību materiālu varat lejuplādēt šeit: Savstarpējās mācīšanās modelis. Savu nākotnes prasmju izstrādāšana brīvprātīgajā darbā> system/application/uploads/file/Design-your-future-skills_lv.doc

Projekta informācija

"Nākotnes prasmes trešajā sektorā" (Futur3 - Future Skills for the Third Sector). Stratēģiskā partnerība Nr. 2015-1-FI01-KA202-008959.

Projekta mērķis ir palīdzēt trešā sektora organizāciju darba devējiem, darbiniekiem un izglītības organizācijām, kas apmācītu speciālistus šajā jomā, lai identificētu nākotnes prasmju vajadzības nozarē un sagatavot tos.

Trešais sektors attiecināms uz pilsoniskās sabiedrības organizācijām, piemēram, apvienībām, nevalstiskajām organizācijām, trastiem vai fondiem, kas ir bezpeļņas.

Šis projekts ir vērsts uz organizācijām, kas veic brīvprātīgo darbu, un galvenā mērķa grupa ir profesionāļi, kas strādā ar brīvprātīgajiem: brīvprātīgo vadītāji, koordinatori u.tml.

Projekta partneri:
• Opintotoiminnan Keskusliitto ry, Somija (koordinators)
• ASPECT - MIR, Bulgārija
• Foundation of Knowledge, Ungārija
• Cooperazione Paesi Emergenti, Itālija
• Foundation for Society, Latvija
• AHE (University of Humanities and Economics), Polija
• Kerigma, Portugāle
• ACTA Center, Rumānija
• ETOD, Turcija
• Eco Communities, Lielbritānija

Seko projekta aktualitātēm:

system/application/uploads/image/facebook.png  system/application/uploads/image/twitter.png


Projektu atbalsta Eiropas Komisija. Šī publikācija un tās saturs atspoguļo tikai tā autora viedokli un Komisija neuzņemas atbildību par šeit publicēto informāciju.

system/application/uploads/image/erasmus3.jpg  system/application/uploads/image/Futur3_logo_realOne.jpg

 

 

© FONDS SABIEDRĪBAI 2009
Raiņa bulvāris 2-3, Rīga
info@fondssabiedribai.lv
mob. tālr.: +371 26558079


Latvijas Reitingi